לקוחות ממליצים: המלצות על חברת ניקיון הברקה

גולשים יקרים, לפניכם מקבץ המלצות, של לקוחות קודמים שמרוצים וממליצים, על חברת הניקיון המומלצת של ישראל, חברת ניקיון הברקה - מכיון שאספה המון המלצות מלקוחות במשך שנות עבודתה, חשוב לזכור: כי רק חברת ניקיון מקצועית יכולה לעשות לקוחות מרוצים !

המלצות ! זה אחד מהפרמטרים החשובים שצריך לבדוק לפני שבוחרים חברת ניקיון לבית, חברת ניקיון הברקה היא חברה שמאמינה רק בדרך אחד שהיא ביצוע של עבודות איכותיות בהמלצות, ומבינה שלקוח מרוצה מביא איתו עוד הרבה לקוחות חדשים סוג של כרטיס ביקור לעסק, לחברתנו יש המון המלצות מלקוחות קודמים ולא בחסד אלה בזכות השירות האמין והמקצועי של נציגי החברה שמעניקים שירותי ניקיון, פוליש והדברה באחריות !


ניקיון לפני כניסה לבית חדש - המלצה

לכבוד: חברת ניקיון הברקה

הנדון: ניקוי לכניסה לבית חדש ברח' עוזי חיטמן בחולון

שי שלום, אני מבקש להודות לצוות שלך על העבודה המקצועית,היעילה והמהירה.
הצלחתם להתמודד עם כתמי צבע וגבס על האריחים והצלחתם להעביר לנו את הדירה כמו
שצריך להיכנס לדירה חדשה ומבריקה.

תודה על האדיבות והמקצועיות,
אליאור ברדה

אליאור ברדה

ניקיון לדירה - המלצה

הנדון: מכתב תודה על עבודה ושרות מדהים שקיבלנו ממכם, וברצוני לומר לכם תודה חברת הברקה, על העבודה שביצעתם בדירתי במשה שרת 53 בבאר שבע, העבודה בוצע לשביעות רצוני .. החברה השאירו אחריהם דירה נקייה ומסודרת כך שאפשר ישר להיכנס לגור בה.

המון תודה על השירות והעבודה, אנחנו נמליץ עליכם תמיד !

בכבוד רב, אבי גלבוע, באר שבע

אבי גלבוע

המלצה על ניקוי שטיחים

שמי אורית בנימין, אני מתגוררת בחדרה ובדירתי שטיחים רבים מכל הסוגים, המתפרסים לכל אורך הדירה ומאדירים את יופייה. בכדי לשמור על ערכם ואיכותם של השטיחים, נדרש לבצע בהם מידי פרק זמן מסוים ניקוי נרחב. לשם כך, אמליץ לכם בחום רב לפנות לחברת ניקיון "הברקה" המציעה מבין מגוון שירותיה גם שירות לניקוי שטיחים.

בזכות חברת הברקה, נשמר המראה היוקרתי של השטיחים בביתי לאורך תקופה ארוכה ומונע מהם דהייה והתיישנות. בנוסף, ניקוי שטיחים יש לעשות בצורה נכונה ובאמצעות חומרי ניקיון המתאימים לכך. לכן, רק חברת הברקה יכולה לענות על הקריטריונים הללו, וזאת מפאת ניסיונה רב השנים, המתבטא במקצוענות ברמה הגבוהה ביותר ובצוות עובדים שיודע להתמודד עם ניקוי של כל סוג וגוון שטיח שקיים.

חברת ניקיון הברקה מצדיקים עצמם כל פעם מחדש, בכך שעבודתם מתבצעת על הצד הטוב ביותר. לאחר כל ניקוי שטיחים של "הברקה", יש בי הרגשה כאילו רכשתי אותם זה עתה, דבר המעיד על איכות הניקוי, שמירה ותחזוקת השטיחים. אם קיימים בביתכם שטיחים מכל סוג שהוא , אל תתפשרו בנוגע לניקיונם ופנו מיידית לחברת ניקיון הברקה, ממנה לא תתאכזבו ותצאו עם שטיחים חדשים לגמרי בכל עת.

ממליצה בחום, אורית בנימין, חדרה > day@nadlan99.co.il

אורית בנימין

המלצה על ניקיון דירה לאחר שריפה

לפני כחצי שנה חוותה משפחתי אירוע מצער, כשבמהלך חופשתנו באילת פרצה שריפה בדירתנו שממוקמת בראשון לציון. למרבה המזל, הנזק שהותירה אחריה השריפה היה פחות חמור משחשבנו, כשניתן היה לשקמה באמצעות ניקיון נרחב ויסודי. לשם כך, פנינו לחברת הניקיון הברקה והפקדנו בידיה את האחריות לכך.

החברה ביצעה את העבודה על הצד הטוב ביותר, כשהשתמשה בחומרי ניקיון איכותיים המותאמים למקרה של שרפה, שעזרו בשימורם של חפצים רבים. כתוצאה מכך, קיבלנו דירה חדשה ומוארת שהשכיחה את המראה האיום והעצוב, שהיה בה לאחר השריפה. בנוסף, הראתה החברה בעבודתה מקצוענות, יושר ואמינות, שהתבטאו בכך שעמדה בכל ההתחייבויות וביניהם עמידה בלוח הזמנים שהגדרנו לפני תחילת העבודה.

בזכות חברת ניקיון הברקה ועבודתה המופלאה, חזרה משפחתי היקרה לביתה עם חיוך רחב שאומר הכל. חברת ניקיון הברקה הוכיחה שבאמצעות עבודת צוות מיומן בתוספת חומרי ניקוי מתאימים ניתן לשנות דירה שחוותה אירוע שריפה מקצה לקצה, תוך הקניית רוח חיים במרחביה. אני מאחלת לכולכם שלא תחוו אירוע בעל אופי שכזה, אך במידה וכן, תדעו שיש מומחים שרק אליהם פונים במידה ורוצים להציל את הבית, אותם תמצאו כמובן בחברת הברקה.

תודה על הכל ! ממליצים בחום, משפחת גבאי - ראשון לציון

משפחת גבאי

המלצה על ליטוש שיש

שמי מיכאל רוזנברג, ובחרתי לאחרונה לרצף את ביתי במרצפות מאבן השיש היוקרתית. מטרתי הייתה להעניק לביתי מראה מבריק ונוצץ שטרם היה בו, ובהתאם לכך, השקעתי סכום כסף נכבד. בשביל לשמור באופן תמידי על אותו המראה, ידעתי שצריך לתחזק את השיש באופן שוטף, והחלטתי לפנות לחברת ניקיון "הברקה" עליה קיבלתי המלצות רבות.

כששוחחתי עם נציגי החברה, נאמר לי שאם רוצים לשמור על יוקרת השיש בצורה הטובה ביותר, מומלץ לבצע ליטוש שיש בנוסף לעבודות הפוליש. לאחר ביצוע הליטוש, נוכחתי למראה מנצנץ של השיש, שהוכיח כי מדובר בחברה מקצועית ואמינה, שעקרונות האיכות ושביעות רצונו של הלקוח נמצאים בראש סדר עדיפותה. כמו כן, צורת העבודה, שמתבצעת בקפידה רבה בידי צוות עובדים בעל ניסיון רב שנים וההקפדה על שימוש במכשור ובחומרים הטובים ביותר, מביאים את התוצאה המושלמת.

מאז אותו יום, לא משנה לאיזה שירות ניקיון אזדקק, אפנה מיידית לחברת ניקיון הברקה שתספק לי את הפתרונות הטובים ביותר. בימינו, קשה למצוא חברות אמינות ומקצועיות, שמתחייבות לתת את השירות הטוב ביותר עבור הלקוח. חברת הברקה הינה מהבודדות הנותנות שירות יעיל זה. לכן, אם אתם מעוניינים בעבודה של מומחים בליטוש שיש ובכל שירות ניקיון אחר, חברת ניקיון הברקה היא הכתובת הנכונה,

מומליצים בחום, מיכאל רוזנברג - אור עקיבא

מיכאל רוזנברג

המלצה על חברת פוליש מעולה

לאחרונה, ערכתי שיפוצים מקיפים בביתי, שכללו מספר עבודות שונות. כמו בכל שיפוץ, ליוו אותי התלבטויות הנוגעות לאופי העבודות השונות. אחת מהן, הייתה בריצוף הבית, שהיה בעל מראה מיושן מאוד והמחשבה הראשונה הייתה להחליפו. אופציה נוספת, הייתה בביצוע פוליש. לאחר התלבטות רבה בנושא, החלטתי לבצע את עבודת הפוליש ופניתי לחברת פוליש הברקה , שנחשבת לאחת המובילות בתחום.

בסיום העבודה, לא היה לי ספק בכך שמדובר בחברת הפוליש הטובה בישראל. התוצאות היו מפתיעות ולא צפויות. קיבלתי מראה חדש ומבריק של הרצפה בבית, שלא הותיר זכר לריצוף הישן והדהוי שקדם לו. הסטנדרטים לפיהם פועלת חברת הברקה הם מהגבוהים ביותר שיש, כשרמת המקצוענות של צוות העובדים ומחויבותם להביא לתוצאה המושלמת ביותר, לא מותירים מקום למתחרים בה ומציבים אותה כדוגמא להתנהלות ראויה ומקצועית, שצריכה להתקיים בכל חברה המספקת לנו שירות כלשהו.

לפני שאתם מחליטים להחליף את הריצוף בבית, דעו שאפשר להפוך את הריצוף בו ליוקרתי הרבה יותר. בכדי לעשות זאת, פונים אך ורק לחברת ניקיון הברקה ולא מצטערים לרגע. הברקה תהפוך את הרצפה בביתכם לכזאת שעליה לא חלמתם, כשהשירות המקצועי והסטנדרטים הגבוהים לא יותירו לכם ספק בכך.

המבריקים מכולם באחריות, אבנר בן ציון.

אבנר בן ציון

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם: 1800-200-166 - 054-9441178