חברת ניקיון מקצועית!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חברת ניקיון ירוקה אנרגיית החיים

במציאות של היום יש מודעות רבה לסביבה בה אנו חיים, הסדר והניקיון משדרים לנו רוגע ושלווה. בכדי לשמור על ניקיון המשרד והבית יש להתחיל בתהליך של טיהור וארגון אי הסדר שצברתם עם השנים בניקיון כללי ומקצועי, שיביא את החלל בו אתם חיים לאיזון וההרמוניה בין האדם לסביבתו, זה מה שדרוש לאיכות חיים טובה ולזרימה תקינה של אנרגיית החיים.

13.8.2016 - 5חולמים גם אתם על עולם נקי ? יש לכם הזדמנות להבין את זה

הברקה - חברת ניקיון מקצועית שמספקת את כל שירותי הניקיון והפוליש האפשריים, ומתחזקת את ניקיון ביתכם או במשרד או בכל מקום אחר, על זה חברתנו דוגאת לשמור לכם על עולם נקי, מעבר לניקיון חד פעמי רציני תקופתי אנו משמרים ניקיונות של עבודות שאנו מבצעים כמו הדרכת טיפים לשמירת הניקיון ללקוח, או שרות אחזקה למבנים, והכי חשוב שחברתנו עובדת רק עם חומרים ירוקים ידידותיים לסביבה כך שנוכל להבטיח ניקיון מקצועי ובטוח.

חברת ניקיון ששומרת על איכות הסביבה

בחברת הניקיון שלנו, אנו מודעים לאיכות סביבה, החומרים בהם אנו משתמשים איכותיים וידידותיים, כל עבודה שנעשית במשרדים או בתים פרטיים היא עבודה עם אחריות !

חברת ניקיוןכיום הדירות והבנייה החדשה בכלל עם לרוב מחומרים ירוקים אשר חשוב מאוד לזכור שמדובר בחומרים מאוד עדינים, וכחברת ניקיון אנו יודעים איך לעבוד בזהירות רבה, וזו לא המלצה, לא כל חברת ניקיון מתייחסת לנושא הבנייה הירוקה ברצינות, וקוראים נזקים בגלל שאותם חברות ניקיון חובבניות עובדות עם כמויות גדולות של מים או שעובדים עם חומרים כימיקלים,

וחברת ניקיון שלא שומרת על איכות הסביבה כאילו לא מעודכנת, הלו שירותי ניקיון 2014 חייבים לפתח את תחום הניקיון ולא לסמוך על שיטות ישנות, חברתנו משנה לשנה מפתחת שיטות ניקוי חדשות ומומלצות רק ע"י חומרים אורגנים ומעלה את הטיפים שלנו בעמוד מאמרים וטיפים שבכלל עמוד זה מכיל שפע של מידע בתחום הניקיון והפוליש.

חברת ניקיון שנותנת אחריות!

אם המשרד נראה לא נקי, או שהבית שלכם זקוק להברקה מקצועית, חברת הברקה היא התשובה בשבילכם לכל צורכי הניקיון, הפוליש והצביעה, משום שבחברתנו יש מגוון של בעלי מקצוע אני יכולים לספק לכם מספר שירותים נילווים ולצמצם לכם התעסקות מיותרת עם כמות גדולה של נותני שירות.

חברתנו נותנת לא רק אחריות גם מענה כללי של כל עבודות הבית כגון: ניקיון של דירות חדשות וישנות, שירותי פוליש והברקות מכל הסוגים, ניקוי וגם הסרה של שטיחים ופי וי סי, ניקוי וחידוש ספות וריפודים, שיקום מבנים לאחר מקרי שריפה או הצפה, חידוש כל סוגי המרצפות והשיש על ידי מכונות ליטוש מיוחדות, ניקוי גרפיטי וניקוי מתקדם לאבנים משתלות וגנוליט, צביעת דירות וחדרי מדרגות, פינוי פסולת, אספקת חומרי ניקיון ופוליש, ניקיון חדרי מדרגות ועוד. הברקה שירותי ניקיון עומדת לשירותכם עם אנשי הצוות המקצועיים ביותר

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם: 054-944-1178 - 1800-200-166

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם