פוליש לרצפה ישנה (100% תוצאות מבריקות) – חברת ניקיון הברקה

הרצפה בביתכם ישנה וכבר לא מבירקה ? צרו קשר עמנו לייעוץ ראשוני חינם - 1800-200-166

פוליש לרצפה ישנה הכולל 100% תוצאות מבריקות, רק חברה מקצועית ומנוסה כמו חברת ניקיון הברקה יכולה להציע שירותי פוליש מקצועיים לרצפה ישנה וגם להתחייב במקביל על תוצאות סופיות של הפוליש שהיו מבריקות מאוד בהתחייבות.

אנשים רבים בישראל מעיפים מבט ברצפת הדירה שלהם, ומבינים שדרוש בה שינוי: הרצפה עצמה דהויה, היא איבדה מהצבע שלה עם השנים וגם מכוסה בלא מעט שריטות. כל זה מביא למראה הרבה פחות מרשים ממה שהיינו רוצים לצפות לו מהדירה שלנו, מבלי שאנחנו יכולים לעשות יותר מדי בכוחות עצמנו. בשלב זה, אין זה משנה יותר כמה נשטוף ונקרצף את הרצפה – הנזקים ימשיכו להיראות על גביה (או אפילו להתגבר).

החדשות הטובות הן שיש צעד אחד פשוט שיכול להחזיר את הרצפה שלכם כמה שנים טובות אחורה, ולהחזיר לה את הברק שנראה כי אבד לה עם הזמן. הצעד הזה הוא פנייה לחברת ניקיון הברקה, שמציעה שירותי פוליש מקצועיים לרצפות ישנות.

כל הסיבות לעשות פוליש

פוליש, ברמה הכללית, היא פעולת גימור שמביאה להחלקת פני השטח – הרצפה, במקרה הזה. הפוליש יוצר שטח אחיד עם תכונות של מראה, כך שהחזרת האור מרצפה שעברה פוליש תהיה מלאה: אין הרבה סימנים ברורים יותר לרצפה מתוחזקת היטב מאשר הברק שלה. במסגרת הפוליש מחזירים לרצפה את הצבע שלה ומספקים לה הגנה מלאה.

הפוליש מביא להסרת השכבה העליונה והבעייתית, וליצירת שכבת הגנה על גביה שתבטיח שהמראה יישמר למשך חודשים או אפילו שנים. כל אלה מביאים לשינוי חיובי במיוחד במראה של הרצפה כבר בנקודת ההתחלה, מראה שעתיד להישמר לתקופה ארוכה מאד.

המומחים שלכם בתחום

פוליש הוא עסק למקצוענים בלבד. יש שיטות שונות לביצוע הפוליש – פוליש ווקס, פוליש קריסטל ופוליש אקרילי – כל אחת מהן בעלת מאפיינים ויתרונות משלה. בנוסף לכך, יש צורך במכונות פוליש מתקדמות ובחומרים איכותיים המותאמים לאותה רצפה ולצרכי הלקוח. המומחים של חברת ניקיון הברקה מבצעים את הפוליש על פי הספר, בצורה יעילה ומקצועית, כשהמכנה המשותף לכל הפעולות הוא התוצאות המיטביות שלהן.


מאמרים נוספים על פוליש וניקיון
שירותי ניקיון עם חברה מוסמכת ומנוסה

שירותי ניקיון עם חברה מוסמכת ומנוסה

ניקיון הבית חשוב לא רק בגלל האסתטיקה שבעניין, אלא גם למען בריאותנו ובריאותו של כל מי שגר עמנו. כאשר לא מנקים משטחים מסויימים למשך פרקי זמן ארוכים, אלרגנים וחיידקים שונים עלולים להצטבר בהם,
היתרונות של פוליש קריסטל מול פוליש ווקס

היתרונות של פוליש קריסטל מול פוליש ווקס

הרצפה היא אחד המקומות בביתנו שעלולים להישחק ולהתבלות עם הזמן. על הרצפה אנו הולכים, מזיזים רהיטים, עורמים ארגזים ומבצעים עוד מגוון פעולות שגורמות לבלאי. ישנה דרך להחזיר את השעון אחורה בכל הנוגע למראה
חברה מובילה לשירותי ניקיון למשרדים

חברה מובילה לשירותי ניקיון למשרדים

חברת ניקיון הברקה הינה חברה מובילה לשירותי ניקיון למשרדים. כיום יש לא מעט משרדים באזור המרכז אשר משתמשים בשירותיה של חברת ניקיון המציעה קשת של שירותים למגזר העסקי. כידוע, ישנה משמעות רבה לרמת