פוליש קריסטל משולב עם ליטוש 10% הנחה – חברת ניקיון הברקה

מה זה פוליש קריסטלרצפה נקייה תהיה תמיד הרבה יותר יפה מאשר רצפה מלוכלכת – זה מובן מאליו, יחד עם זאת, אפקט הניקיון המושלם אינו מחזיק מעמד לאורך זמן, גם לזאת כבר יש פתרון: יש אפשרות להעניק לרצפה טיפול מיוחד שהופך אותה למבריקה יותר.

יש טיפול מיוחד שכמו במטה קסם יוצר מרצפות בעלות מראה מצוחצח ומבריק שנשאר לאורך זמן רב, הטיפול בו מדובר כאן נקרא פוליש קריסטל.

רוצים ליהנות מהתוצאות של פוליש קריסטל מושלם לרצפה נהדרת? חברת ניקיון הברקה תציג לפניכם את המראה של הפוליש המושלם.

פוליש קריסטל מקצועי במבצע של 10% הנחה, לפרטים צרו קשר 1800-200-166 משתלם במיוחד פוליש קריסטל נחשב לפוליש הטוב ביותר למרצפות אבן ושיש, המבריק ביותר, והאיכותי ביותר, ועכשיו גם מוצא לכם במחיר המשתלם ביותר.

הברקה בשכבות

דרך מצוינת לטפל ברצפה שכבר נראית דהויה היא לבצע טיפול של פוליש בשכבות. עבודה מסוג זה מתבצעת על ידי אנשי החברה באמצעות מכונה מקצועית בה משלבים חומרי הברקה וצחצוח, כאשר מקפידים על ביצוע הפעולה במספר שכבות, מצליחים להשיג תוצאה מצוינת ובעלת מספר תועלות. ראשית, מעניקים לרצפה שכבת הגנה, כך שהיא תהיה עמידה בפני כתמים, שריטות או בלאי. שנית, מעניקים לרצפות מראה של בדולח נוצץ, מראה שיש המכנים אותו "מראה הרצפה השטופה".

בזכות הטיפול הקפדני המיוחד של חברת ניקיון הברקה, גם הרצפה שלכם תוכל להיראות תמיד כאילו היא זה עתה נשטפה.

הברקה קריסטלית פירושה פוליש קריסטל עבודת הברקה למרצפות בעלת שכבות רבות של הברקה והגנה לרצפה שנשמרת שנים, חומר הקריסטל מיובא מספרד ואיטליה חומרי פוליש איכותיים במיוחד.

פוליש משולב עם ליטוש

מדוע חשוב כל כך שרק חברת פוליש מקצועית תבצע את ההברקה של הרצפה שלכם? זה חשוב כל כך משום שיש סוגים שונים של פוליש, ולא כל סוג יתאים לכל מרצפת, בחירה בפעולה שגויה שאינה מתאימה לחומר ממנו עשויות המרצפות לא תועיל במקרה הטוב, ואף תזיק במקרה הרע, אם הרצפות נראות ישנות, אם יש סדקים או כתמים שנוצרו בעבר ולא ניתן להסירם, אפשר לבחור בשירות של פוליש קריסטל בשילוב ליטוש רצפות פעולת הליטוש מסירה כתמים שחורים ומעלימה סדקים קלים, וההברקה משלימה את המלאכה.

פוליש קריסטל מקצועי במבצע של 10% הנחה, לפרטים צרו קשר 1800-200-166
טיפים על פוליש והברקת מרצפות
שירותי ניקיון עם חברה מוסמכת ומנוסה

שירותי ניקיון עם חברה מוסמכת ומנוסה

ניקיון הבית חשוב לא רק בגלל האסתטיקה שבעניין, אלא גם למען
היתרונות של פוליש קריסטל מול פוליש ווקס

היתרונות של פוליש קריסטל מול פוליש ווקס

הרצפה היא אחד המקומות בביתנו שעלולים להישחק ולהתבלות עם הזמן. על
חברה מובילה לשירותי ניקיון למשרדים

חברה מובילה לשירותי ניקיון למשרדים

חברת ניקיון הברקה הינה חברה מובילה לשירותי ניקיון למשרדים. כיום יש