שירותי ניקיון בתים (100% אחריות ואמינות)

הברקהחברת ניקיון הברקה המתמחה בביצוע שירותי ניקיון בתים ופוליש, מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מקצועי ומיומן המלווים את הלקוח החל מפנייתו הראשונה. החברה, שפועלת בתחום זה מאז שנת 1988, הינה חברה מנוסה ומקצועית העובדת מול לקוחות פרטיים ועסקיים.

החברה מציעה שירותי ניקיון בתים, שירותי ניקיון דירות חדשות מקבלן או דירות לאחר שיפוץ, שירותי ניקוי שטיחים וספות וגם ליטוש מרצפות. כל זאת נעשה בעזרת חומרי ניקוי איכותיים, המותאמים באופן מלא אל שיטת הניקוי הנדרשת במקום וכן ציוד חדשני ומתקדם.

מבחר רחב של שירותים בהתאמה מלאה

חברת ניקיון הברקה מעמידה לרשות כלל לקוחותיה פתרונות בהתאמה מלאה. צוות החברה, בבואו לבצע את עבודת הניקוי או הפוליש, נעזר בחומרי ניקוי ברמה גבוהה במיוחד, כדי להסיר בהצלחה את החומרים העיקשים, הנוטים להצטבר באזורים שונים בבית, על גבי הספות וגם על השטיחים והמרצפות.

במסגרת שירותי הניקיון של החברה המיועדים לבתי קרקע או בתים בבניינים משותפים, מוצעים שירותי ניקוי בתים לאחר שיפוץ או לפני כניסה. במסגרת שירותי הפוליש שלה, מציעה חברת ניקיון הברקה ללקוחותיה פתרונות פוליש אקרילי, פוליש קרצוף, פוליש לרצפה, הברקה קריסטלית וגם פוליש וליטוש מרצפות.

לקוחות המעוניינים בשירותי ניקוי שטיחים, יכולים לבחור באפשרות של ניקוי שטיחים מקיר לקיר במידה וקיימים שטיחים כאלה בביתם וכן גם שירותי ניקוי ספות בד או ספות מעור בעזרת טכניקות ניקוי חדשניות המותאמות באופן מלא לסוג בד הספה.

מענה איכותי לכל לקוח ולקוח

21.7.2016 - 5החברה שמה דגש רב מאד על איכות ועל שירות ברמה גבוהה. צוות החברה מגיע ישירות עד לבית הלקוח, ומציע ייעוץ ראשוני חינם וללא התחייבות. במהלך הפגישה נמסרת ללקוח גם הצעת מחיר וכן פרטים באשר לשיטות הניקוי שתידרשנה למקום עצמו. חברת ניקיון הברקה מספקת פתרונות בהתאמה מלאה ללקוחותיה כדי לאפשר להם ליהנות ממרחב נקי ונעים יותר.

החברה איננה מציעה אמנם שירותי עוזרות בית או משק בית, אך מעמידה לרשות ללקוחותיה שירותי ניקיון ופוליש מקצועיים בכל עת. צוות העובדים בחברה הינו צוות מקצועי ומיומן מאד, צוות בעל ניסיון רב בתחום הניקיון. השילוב שבין המקצועיות, לניסיון הרב ולשירות האישי הנעים, מאפשרים ללקוחותיה של חברת "הברקה" לחזור לבית או למשרד נקי ומצוחצח ולקבל את התמורה המלאה לכספם!

אנו, בחברת הניקיון הברקה מתחייבים לספק לכם פתרונות באיכות גבוהה ומענה ישיר. עוברים לבית חדש בקרוב? הבית שלכם שופץ ואתם מתכננים להיכנס אליו אוטוטו? אם כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי לתאם אתנו פגישת ייעוץ מקדימה וקבלת פרטים רלוונטיים לגבי השירותים, שאותם אנו מציעים.

מחפשים חברה לניקיון בתים ? מצאתם את חברת הברקה, פשוט צרו קשר 1800-200-166