תו אמינות והתחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תו אמינותתו אמינות מוכח לאורך שנים

סוד ההצלחה שלנו של בחברת ניקיון הברקה מתבטא בתו אמינות מוכח, המסמל את הקשר ארוך השנים בינינו לבין קהל לקוחותינו בכל רחבי הארץ ומשמש ככלי התדמית הטוב ביותר עבורנו, המביא להצטרפותם של לקוחות מרוצים וממליצים חדשים במספרים שעולים משנה לשנה.

תו האמינות הולך איתנו מהיום בו הוקמה החברה ומהווה את העיקרון המרכזי, עליו מתבססת החברה, כשמתבטא בשקיפות מוחלטת כלפי הלקוחות לאורך כל שלבי העבודה.

התחייבות לעמידה בזמנים ובהסכמים מול הלקוח

התחייבות לעמידה בזמניםהעיקרון הראשון, ממנו מורכב תו האמינות, עליו מתבססת החברה, הוא בעמידה מלאה בכל הזמנים וההתחייבויות שנסגרו מול הלקוח לפני ביצוע העבודה. אצלנו בחברת הברקה תקבלו כל שירות ניקיון בזמן שהגדרתם מולנו וזו התחייבות.

בנוסף, כל בקשה ודגש מיוחד, שתשימו לפנינו לפני שתתבצע העבודה, יבוצעו באופן מדויק ותואם את רצונותיכם. כמו כן, לא תסתיים העבודה עד שתביעו את שביעות רצונכם ממנה.

התחייבות לשימוש בציוד העבודה המתקדם ביותר

התחייבות לשימוש בציודחברת ניקיון הברקה – מתחייבים להשתמש בציוד העבודה המשוכלל והמתקדם ביותר שמסופק לנו על ידי היצרנים הטובים והמומלצים ביותר בקרב חברות הניקיון המובילות בעולם.

בתוך ציוד הניקיון, נמצאים חומרי הניקיון האיכותיים ביותר שניתן למצוא כיום, כשבכל ניקיון שמתבצע מתאימה החברה את החומרים המתאימים ביותר הדרושים לו.

לשם כך, מיידעת החברה את הלקוח על כל חומרי הניקיון איתם תשתמש בניקיון ביתו, תוך מתן הסבר מדויק על כל אחד ואחד מהם, שמאפשר ללקוח להבין את השפעתם ואיכותם בצורה הטובה ביותר.

התחייבות למחירים ההוגניםהתחייבות למחירים ההוגנים ביותר

תו האמינות מתבטא בנוסף במחירים אותם מציעה החברה ללקוחותיה. אנחנו בחברת הברקה מתחייבים להעניק את המחירים ההגונים והאטרקטיביים ביותר, תוך מתן הצעות מחיר מפורטות, הכוללות עלויות של כל שלב משלבי העבודה.

כתוצאה מכך, מוסרים מהלקוח סימני שאלה רבים, כשנודע לו בצורה מדוקדקת ומפורטת לאן הולך כל שקל שהוציא ממיטב כספו. לכן, אם אתם מעוניינים באחד משירותי הניקיון השונים, פנו אלינו עוד היום ונספק לכם את הפתרונות הטובים והמתקדמים ביותר, תוך התחייבות בעמידה בתו האמינות עליו מתבססת החברה שילווה אתכם לאורך כל הדרך.

לכל אחד מהשירותים הללו צרו קשר איתנו ונשמח לעמוד לשירותכם: 1800-200-166